Rezaleti Birlikte Görelim

Değerli okurlarım,

Arama motorlarında benim sitemin hemen altında haydar-dumen.com, haydardumen.net diye iki site göreceksiniz. Bu siteleri açarsanız, benim tüylerimi ürperten, aklımı başımdan alan rezillikleri göreceksiniz. Herifler düpedüz adımı kullanarak, kadın pazarlayan reklamlar yayınlıyorlar. Benim haydardumen.com.tr web sitem 1 yıldır var. Ondan önce sitem ve internetle de ilgim yoktu. Meydanı boş bulan açıkgözler benim adımı kullanarak siteler kurmuşlar, saçma sapan pislikler sergiliyorlar. Bir yerde bu da büyüklüğün bedeli diyerek görmezden geliyordum.

Ama şu aşağılık iki siteden ilki, haydardumen.net’de açıktan açığa kadın pazarlıyorlar sözde reklamları kullanarak ne Türk ahlakına ne insan onuruna yakışan işler sergiliyorlar. Bunun kibar adı, kadın ticareti, halk dilindeki söylemi ise: PEZEVENKLİK’tir . Bir insan kendi ülkesinin kadınlarını bu tür pazara çıkarıyorsa, Türkiye’de açık açık böylesine bir ahlaksızlık yapıyorsa, herkes bundan zarar görür. Reklam edilen o kadınlar, kızlar töresel olarak bizim kardeşlerimiz, ablalarımız, yengelerimizdir. Dedelerimizin birlikte cephelerde savaşırken öldükleri bir ulusun, kan bağı olmasa bile, kader bağı olan Türk kadınlarını benim adımı kullanarak aşağılıyorlar. Yukarıda değindiğim gibi, insanlık şerefi ülke çapında değerlendirildiğinde, kan bağı aranmaz. Hepimiz birbirimize ülke ve yaşam bağları namus ve inanç töreleri ile, kenetlenmiş bir bütünüz. Yani bir düşman gücü ülkeye girse, herhangi bir kadınımızın kızımızın ırzına geçse, benim kızım, benim kardeşim değil diye göz mü yumacağız.

Bunlar sanal eğlencelerdir derlerse: Türk erkeklerinin, ailelerinin, kadınlarının ve kızlarının aklarına böyle iğrenç tohumlar ekerek, bunlar da olabilir imajını vermek bir ahlak cinayetidir. Bu siteler ve benzerleri, ülkelerine ve kendi kardeşlerine ihanet ettiklerinin farkında değiller. Bir ülkenin ve insanların içine, parazit düşmeye görsün kanser gibi yayılır.

Şu anda Anadolu’nun kahvehanelerinde vatandaşlar, benim kadın pazarladığımı konuşuyorlar. Nereden bilsinler bu temiz insanlar, bağırlarında böyle sapıklıkları da yaşatıyorlar ve besliyorlar.

Ey sitenin sahibi ya da sorumlusu, sizin mahallenize biri, babanın ya da senin adını soy adını yazarak, altına da böyle resimler koyarak, bunun kendi evinin dış duvarına assa ne yapardınız?

Oysa bir mahalle… Her birinin kapısını çalar, bu ben değilim der, bir parça kurtarırsınız. Peki ben ne yapayım? Bir kiri nasıl temizliyeyim? Kim benim hakkımda ne düşünüyor nasıl bileyim? Benim adımın arkasına sığınarak, “ipin ucu puştun elinde” sıfatını da içlerine sindirerek, pezevenklik yapmaya devam edenlerin elbette biri yakalarına yapışacaktır.

Öteki siteye gelince: O da, adıma sığınarak, sorunları olanlara, çare arayanlara, bir doktor gibi tavsiyelerde bulunuyor, sözüm ona hekimlik yapıyor. Hekimliğe, insanlığa, aileme ve bana güvenen insanlara, Türk hekimlik camiasına, hangi cüretle sızıp böyle rezillikleri içinize sindirebiliyorsunuz. Bunun da adı ahlaksızlık ve hırsızlıktır.

Tabi ki bir aslanın avladığı avın kalıntılarından, çakallar, sırtlanlar da karın doyuracaktır. Türk ahlakı bunlara hiç yatkın değildir. Ama arada kanı ve genetiği bozulanlar varsa, bu da onların kendi bilecekleri iştir.

Ey RTÜK, Türk ahlakını, tıp mesleğini korumakla yükümlü kurum ve kuruluşlar, bu ülkenin yiğit temiz delikanlıları, şerefli ve namuslu kızları, aileleri ve herkes bu ülkede temiz yaşamak istiyorsanız, bu tür parazit fikirleri taşıyan zehirli gazları aranızda barındırmayın. Kanser gibidirler. Büyüyüp çoğalırlar. Yeter ki, onlar günlerini gün etsinler.

Elbette ben yasal yoldan gereğini yapacağım, bu sorun sadece beni değil, Türk halkını ilgilendiriyor. Çünkü: Ey halkım meydanı boş bulan herkes sizlerle oynuyorlar.

 

Saygılarımla

Dr. Haydar Dümen
Nöroloji ve Psikiyatri Uzmanı
(0212) 293 33 10 - 11
 
Begen


 • Evlilik
 • Ölümle Yüzleşme
 • Kendine İyi Bak
 • Çapkınlık Geni
 • Her Yönüyle Vajinismus
 • Soğumayan Ölüler
 • Çocuğun Cinsel Eğtimi
 • Nazik Adında Bir Kadın
 • Ölmüş Bir Hastayla Söyleşi
 • Sahipsiz Dev
 • Best of Haydar Dümen : Gülerek Öğrenelim
 • Cennet Şeytana Kaldı
 • Şiir Sözcüklerle İkebena